05.04.2014 1:2, 1:4
06.04.2014 EAGLES CANADA, TUBBERS NANAIMO8:4
 12.04.2014 Turnaj: EAGLESCanada2:0,HK 36 Skalica1:3, HC Topolčany2:1
19.04.2014 4:4, 4:0
26.04.2014 4:1, 3:3                                                                                                   .

Fotogaleria

Fotogaleria

Eagles Bratislava – Nanaimo Canada 8:4 (3:0,4:4,1:0) vylúčený 1:5, naše góly: Matejka (Porubsky), Blaho (Porubsky), Grófik 2, (Mislovič, Baďurík B.),Blaho (Ilhák), Izso (Kret), Blaho (Matejka), Porubsky (Blaho)

Fotogaleria

FOTOALBUM k zápasu

HC EAGLES CANADA RE/MAX 6:2 (3:1, 1:0, 2:1), vylúčenie 4:2, využitie 0:0

Góly: Dobrík (Franta), Franta, Izso (Bažalička), Kret, Dobrík (Franta), Ilhák – MacIntosh, Parker (Selers), kvalitný zápas s dobrým súperom sa od začiatku vyvíjal v prospech Eagles. Zohratosť našich hráčov z kvalitných tréningov, opäť pod vedením kauča Fera Voltemara dominovala nad súperovou húževnatosťou a dravosťou. Podobné vekové priemery u Canady 47 rokov a u Eagles 45 rokov, zaručili vekovú vyrovnanosť, v ktorej sa Eagles predstavil v lepšej forme. Znovu nás podržal výborný výkon brankára Braňa Fatula ku ktorému sa pridali ostatní hráči. Po dlhom čase zabojoval za Eagles aj nestarnúci Marian Bezák. Napokon sa zápas “dohrával” v príjemnom prostredí reštaurácie Hokejka. Naša zostava: Fatul, Izso, Kret, Šechný, Bažalička, Mislovič, Franta, Dobrík, Baďurík B., Birmann, Pukalovič, Bezák, Ilhák, Uhlík, Roman. Coach: Fero Voltemar, foto: Rado Baďurík.

HC EAGLES OTTAWA CANUCKS 4:2 (1:0,1:2,2:0), vylúčenie 2:0, využitie 0:0

Góly: Šechný (Ilhák) , Šechný ( Izso) , Dobrík (Kubovič) , Izso ( Kret, Mislovič) – Ross Hunt (Dave Vhitaker) , Dave Vhitaker (John Coraieb, Ross Hunt),vyrovnaný zápas s výborným súperom sa zlomil v závererečnej tretine keď za stavu 2:2 využil svoju dravosť Dobrík a po prihrávke Kuboviča dal víťazný gól. V záverečnej power play potom kapitán Izso spečatil výsledok do prázdnej bránky. Výborný výkon podal celý tím v čele s brankárom Radom Baďuríkom, nejlepším strelcom zápasu Maťom Šechným a obetavým výkonom kapitána Jožka Izsa, ktorý hral so sebazaprením so zranením chrbta. Naša zostava: Baďurík R. – Izso, Kret, Šechný, Bažalička, Mislovič, Grófik,Kubovič, Dobrík, Birmann, Baďurík B., Pukalovič, Ilhák, Klejna , Uhlík. Coach: Fero Voltemar, foto: Jožko Roman.

HC EAGLES  – AK BARS KAZAŇ 5:1

Góly: Kubovič (Pukalovič), Horvath (Taraba, Klejna), Izso (Šechný, Klajna), Dobrík ( Kret, Izso), Horvath (Ščepko, Klejna) – Zikov (Vasilevskij). Zápas sa hral iba na dve tretiny pretože sme nedostali viac časového priestoru. Na žiadosť súpera sme hrali v dresoch Slovana. V prvej tretine bola hra vyrovnaná a tretina skončila 1:1. V záverečnej tretine sme využili dve presilovky a rohodli tak zápas. Naša zostava: Fatul/ Izso, Kret, Dobrík, Bažalička, Taraba/ Horvath, Šechný, Ščepko, Klejna , B. Baďurík/ Grófik, Kubovič, Pukalovič, Ilhák, Uhlík/ R. Baďurík.

Program činnosti  pre sezónu 2013/14:

V nedeľu 6.4.2014 zohráme zápas proti silnému tímu „HC TUBBERS NANAIMO“.  Mesto Nanaimo je v Britskej Kolumbii a nachádza sa na ostrove Vancouver. Jeho hráči práve absolvovali turnaj na Hawaii a vo svojej kategorii skončili na druhom mieste. Malo by sa jednať o silný hokejový team. Teoreticky je možné že pokiaľ by sme organizovali náš jarný turnajv sobotu 5.4.2014, tak by sme práve tento team radi pozvali na naše „Randezvous 2014“. Vek mužstva bude prevažne od 40 do 47 rokov a taktiež budú hrať na tri pätorky.

- V sobotu 5.4.2014 sa uskutoční náš turnaj pod názvom „Randezvous 2014“. Turnaj bude ku 18-tému výročiu založenia HC Eagles Bratislava. Istým účastníkom je MOTOR České Budějovice a HC Topolčany. Pokúsime sa ako štvrté mužstvo získať Kanaďanov.

Turnaj - RANDEZVOUS BRATISLAVA 2013

Vianočný turnaj Winter classic - Hluboká nad Vltavou 28.12.2012.

FOTOALBUM

Dňa 2.11.2012 sme odohrali priateľský zápas s JHPK Helsinky v ktorom sme zvíťazili 7:1[3:0,2:0,2:1]